Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdasagi matek mennyire...

Gazdasagi matek mennyire nehez egyetem elso felevben?

Figyelt kérdés
Kinek h ment?

2020. szept. 9. 23:35
 1/8 Ramos ökle ***** válasza:
37%
Nem nehéz, ha tudsz gondolkodni.
2020. szept. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Nagy szóró tárgy szokott lenni, nagyon más mint a középsuliban. (Ha valami elit helyről jöttél, ahol deriváltatok-integráltatok akkor persze semmiség.. :D) Amúgy teljesíthető, de az egyetem 1. félévében elég sokk éri az embert azon kívül is hogy ilyen tárgyak léteznek, és még számon is akarják tőled kérni.
2020. szept. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nehéz. Tanulni kell.
2020. szept. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Emelt matekos voltam, derivaltunk is, integraltunk is. Nagyon megszenvedtem a 3ert, szóval egyáltalán nem mondanám így sem semmiségnek.

Valószínűleg nem lesz folyamatosan számonkérés de azért próbálj meg matekból keszulgetni, gyakorolni a félév folyamán különben brutál sok lesz

2020. szept. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha megkérdezel egy mérnököt róla: semmiség. Mármint hallgatót.
2020. szept. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Én a kettes vagyok, volt mérnökhallgató.

Hát én 4-est kaptam a gazdmatekra úgy, hogy teljesen átlagos érettségit írtam, középszinten még pár % hiányzott is a 4-eshez.

Meglep amit mondasz, jó emelt matekkal érkezőknek azért ez nem kellene annyira fájjon. Oké, egyetemen egyedül kell készülni meg kevésbé szájbarágós, de akkor is.

2020. szept. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem sikerült elsőre. Deriválás, integrálás, vektorok, mátrixok, meg ilyen nyalánkságok voltak. Konkrétan úgy kezdtük az első órát, hogy írtunk egy szintfelmérőt amiből meg tudja állapítani a tanár, hogy mi a helyzet nálunk, ezután rögtön elkezdtünk deriválni és a csoport 90%-a azt se tudta mi az. Így aztán marha sok értelme volt a szintfelmérőnek de mindegy. Amúgyis 2es vagyok matekból de még a tanár is pocsék volt, szerencsére most más lesz. Remélem most sikerülni fog.
2020. szept. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%
Utolsó akkor menj el mérnök/fizika szakra és ott lesz több nyalánkság. :D
2020. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!