Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szabadon választható tárgyból...

Szabadon választható tárgyból hány kreditet kell szerezni?

Figyelt kérdés
Debreceni Egyetem gazdmen szak.

2020. szept. 10. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A szak követelményei között meg van határozva. Csak azért nem keresem ki neked, mert amúgy is rengeteg számodra hasznos információt megtalálsz, egyszer legalább érdemes átolvasni, különben érhetnek meglepetések később.
2020. szept. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom nincs meghatározva sehol se hogy mennyi kredit kell a szabadon választhatóból, nekem pl olyan a szakom hogy a kötelezőekből és a kötelezően választhatókból nem jön össze a 180 kredit így muszáj legalább annyit felvennem hogy meglegyen és levizsgázhassak a végén. Nézd át te is és csak annyit vegyél fel amennyi kell a 180 kredithez.
2020. szept. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!