Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor aktiválják már a beiratk...

Mikor aktiválják már a beiratkozást egyetemen?

Figyelt kérdés

Már 13 napja leadtam a beiratkozást. Mikor bementem 2 napja, hogy kérjek iskolalátogatási igazolást, azt mondta az ügyintéző, hogy nem tud adni, mert még nem kattintottak rá, hogy elfogadják a beiratkozásomat. Hát mondom ez remek... Azt mondta, hogy majd valamikor menjek vissza. Nekik 1 kattintás, mindenki tudott rajtam kívül kérni, de nekem még nem fogadták el.


Fontos lenne pedig, mert kellene, hogy tudjam intézni az ügyeimet, de erre nem képesek. Egy vicc az egész. Ma megnéztem Neptunba és még mindig az van ott, hogy folyamatban. De a beiratkozási határidő is 11-e. Úgy látszik, hogy ez az egyetem sem különb semminél. Neked mindent meg kell tenni határidőre, teljesítened kell, ők meg 1 kattintásra nem képesek.



2020. szept. 12. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a nagybetűs életben! Az egyetem idegörlő.
2020. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fizetősön vagy államin vagy? Az elsőnél csak akkor aktiválják a féléved, ha átutaltad a tandíjat.
2020. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Államin.
2020. szept. 12. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Addig hívogasd őket telefonon, vagy addig járjál be hozzájuk, amíg meg nem csinálják. amúgy szerintem az iskolád neptun-szakértőjét kérjed meg, szerintem leeht,hogy ő tudja rögtön; meg lehetséges, hogy pl neki csak a neptun a dolga, tehát ilyen informatikai helyzetekben segít; a többiek meg lehet,hogy ilyen tanulmányi előadó, meg ilyesmi. De mondjuk nem tudom tehát tényleg, hogy ki foglalkozik a beiratkozásokkal, lehet,hogy nincs is konkrét személy, hanem úgy együtt mindenki egyöntetűen a TO-n. De szóval mindegy, addig hivogassad őket; pl ha felhívod , ott rögtön rá is tud menni a neptunodra, és aktiválni tudja szerintem. Tehát még akkor , amikor folyamatban van a telefonbeszélgetésetek. Ha meg még 1-2 nappal utána se állították be neked, amit kell; akkor utána küldjél nekik egy e-mailt; hogy szeretnéd kérni, hogy állítsák be neked. És akkor meglesz írásos formában is,tehát látható lesz, hogy te már mikor kérted; és tehát nem te mulasztottál el valamit.
2020. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!