Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rossz döntés az EFEB-nél...

Rossz döntés az EFEB-nél lakberendezői okj-t csinálni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy milyen minőségű oktatást lehet ott kapni ezen a téren?

2020. szept. 14. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Most jó pár évig nem rentábilis szakma ez, csak azok élnek meg, akiknek a munkájára mindenkinek szüksége van: villanyszerelők, gázszerelők, hidegburkolók, tetőfedők.
2020. szept. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Csak akkor menj erre a szakra, ha tényleg van hozzá tehetséged (+kedved) és úgyérzed képes leszel jópár új ismeretséget kötni a szakmában.


Abban az egy dologban igaza van a felettem szólonak, hogy a következő pár évben, tényleg nem sok munkája lesz a lakberemdezőknek, mivel sok ember elvesztette a munkahelyét,ergo nincs pénzük lakást újítani.


Az viszont baromság, hogy csak ilyen kétkezi munkásokat soroltál fel #1es. Az informatikusok, orvosok...stb-iknek ugyanúgy lesz munkályuk. Illetve a filmipar is pörög még, szóval a maszkmeszereknek, díszlettervezőknek is szerintem egy részüknek megmarad a munkája.

2020. szept. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Filmes munkához ismeretség, protekció kell. Nem kéne arra alapoznia egy átlagembernek, hogy majd filmesként él... Ugyan már...
2020. szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyrész, a legtöbben átlagemberként kezdik. Másrészt egy szóval nem írtam, hogy nem kellemek hozzá ismeretségek vagy gyakornoki melók.

Most létszámstop van szóval nehezebb, de "normál" időkben egyáltalán nem lehetetlen.

2020. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb egy oklevelet adó online tanfolyam manapság. Nem kell több. Tök jók vannak, én a bright academyn tanultam itthon (online).
2021. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!