Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Tanítsunk...

Mi a véleményetek a Tanítsunk Magyarországért! programról?

Figyelt kérdés
Felvettem a felkészítő kurzust, és érdekelne, hogy mi vár rám: mennyit kell majd dolgoznom, milyen élményeitek vannak, milyenek a gyerekek, egyáltalán hogy fog kinézni ez az egész?

2020. szept. 18. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel. Kíváncsi vagyok bármilyen tapasztalatra.
2021. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nagyon jó program. Nemcsak a gyerekeknek segítség az, amit ez a program nyújt, hanem nekem is nagyon sokat segített,remek lehetőség arra is, hogy megismerd és fejleszd önmagad! Az, hogy mennyire nehéz és mennyi munkád lesz szerintem iskola függő, illetve azon is sok minden múlik, hogy a nálad lévő gyerekek mennyire hajlandóak részt venni a programban, de azért arra kell számítani, hogy minimum heti egy napod azzal fog eltelni, hogy utazol és a gyerekekkel vagy. Nekem vegyes tapasztalataim vannak, vannak nagyon pozitívak és nagyon negatívak is.
2021. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!