Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol regisztráltattak még be...

Hol regisztráltattak még be gyerekeket a google classroom-ba?

Figyelt kérdés
17 éves diák vagyok. A mi iskolánkban a tanárok classroom-os továbbképzésekre járnak, mindenkinek be kellett lépnie, mintha már távoktatás lennee... Mondja már meg valaki mi lesz itt?? Megmondom őszintén a mi iskolánkban 4 osztály már karanténban van és alapból sok a torokfájos gyerek, de úgy tudtam, hogy Miniszterelnök Úr nem kívánja bezárni az iskolákat már, viszont minden tanár a tankerületvezetőhelyettes is viccelve mondta állítólag az igazgatónknak, hogy le megy a nagy meccs szeptember 21-én és utána újra digitális oktatás. Őszintén én örülnék neki, NEM, amiatt, hogy ne kelljen tanulni, hanem amiatt, mert kollégista vagyok, ahol bármilyen meglepő, de még mindig nem olyan jók a higiénés körülmények, nekem meg most októberben lesz 60 éves az édesapám... De meglátjuk unom ezt a pandémiát.
2020. szept. 18. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Orbán Viktor elmondta százezerszer!! Nem lesz országos iskolabezárás!!!

Ugyanakkor az iskoláknak ajánlatos felépíteni a távoktatás infrastruktúráját, mivel bárhol előfordulhat, hogy több osztályt (ez már nálatok megtörtént) , vagy akár az egész iskolát ideiglenesen távoktatásra kell átalakítani, úgyhogy igen, jól tették, hogy kiosztották a classroom kódokat.

2020. szept. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk már létrehozták az új "termeket" arra az esetbe, ha egy(vagy több) osztály karanténba kerülne a következő naptól már online tanulhasson. Az első 2 hétben minden tanár létrehozta már, mert később ne legyen ezzel munka. (Már most is töltenek fel segédanyagot nekünk és írhatunk ott nekik a rendes jelenléti órán történtekkel kapcsolatosan.) Tavasszal több, mint egy 1 hetet elvett ez az adminisztrációs dolog a 800+-os diák létszám miatt. Így nem az országos bezárásra készülnek, hanem felkészülnek arra, hogyha lesz bizonyított fertőzött egy vagy több osztályban ne okozzon próblémát az, hogy a diákok nem tudnak tanulni / bekapcsolodni a munkába otthonról.


Amúgy ez a szeptember 14/21, október 3, november 1 stb dátum mind hasraütésszerűen kitaláltak amihez hozzá mondják, hogy "Xyz hozzátartozom nagy ember egy állami cégnél/hivatalnál, de azért nem mondják el, hogy ne keltsenek pánikot". Nagyon sok dátum terjeng a gykról amit sok ember átvett a rendes életben(volt olyan tanárom aki a szeptember tizennegyedikével dobálozott, de nem jött be neki), így én ennek nem hinnék. Mielőtt elkezdenének szidni a népek, nem bírom a kormánypártot(se a többit) de el kell tényleg fogadni, hogy ők döntenek. Ha Viki/Kásler/Hajnal Gabriella/stb. azt mondja, hogy nem lesz országos iskola bezárás akkor nem lesz. [Emellett felesleges azzal érvelni, hogy márciusban 20 fő körüli esetszámnál bezártak. Azért zártak be, mert új volt a vírus és semmit nem tudtunk róla. Most már tudunk a vírusról, sőt ma védekezésről is dolgokat csak be kellene tartani már.]

2020. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!