Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Metropolitan MBA mesterképzésr...

Metropolitan MBA mesterképzésről milyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés

2020. szept. 22. 22:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%

Magyarországon nem érdemes MBA-t végezni. Ha esetleg valami fura kényszerből mégis itthon akarnád csinálni, akkor Corvinus, ugyanis csak az AMBA akkreditált.


A Metropolitan egyébként eleve egy másodrangú egyetem a magyar üzleti iskolák között.

2020. szept. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
90%
Corvinus vagy az új ELTE MBA. A többi felejtős - ha a munkáltatód fizeti akkor el lehet rá menni, de saját zsebből nem érdemes költeni rá.
2020. szept. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Az első kettő válaszoló miből szűrte le ezt a következtetést?


Csak kíváncsiságból.

2020. szept. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
34%
Nem az első kettő vagyok, BME re járok. Nem az MBA ellen szólok, viszont a METU erősen a hülye vagy de fizetsz kategória. Én a BCE és ELTE mellett a BME üzleti részét is szeretem.
2020. szept. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem:


1) A METU MBA egyáltalán nem biztos, hogy rossz vagy gyenge! A METU-nak van jó coach képzése, és ha ugyanaz a csapat (is) csinálja az MBA képzést, akkor az akár még jó is lehet.


2) A CEU kivonulásával valóban az ezen a pályán másodhegedűs Corvinus maradt nekünk. De! Most, hogy jön a Fudan Budapestre, ott érdemes körülnézni. A Fudan MBA már valami.


3) Sokan járnak a BME MBA-re. Nem tudom, ezt fent miért nem emlegette senki. Az ELTE-ben mi a deal?


4) Legvégül a legfontosabb: az MBA divathullámnak vége. Nem érdemesebb MBA-re járni, mint inkább egy jó mesterszakra. Többet ér a piacon egy jó mesterszak, mint egy MBA.

2020. szept. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
19%
#5: A BME oktatógárdája pár éve felállt és átment az ELTE-re, mert ott jobb körülményeket biztosítanak nekik. Hát ez a deal.
2020. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
32%
Igaz, igaz, el is felejtettem. Akkor az ELTE-n is lehet harmadrendű MBA-t végezni. (Ezt végképp nem ajánlom! Inkább egy rendes mesterszakot: pénzügy, logisztika stb.)
2020. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%

"#5: A BME oktatógárdája pár éve felállt és átment az ELTE-re, mert ott jobb körülményeket biztosítanak nekik. Hát ez a deal."


Szerinted BME hallgatóként nem tudok a GTI ről?

2020. szept. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
A Metu MBA képzéseit azért elég komoly vezetők szokták elvégezni. Lehet, hogy alapképzéseknél nem a legjobb választás, de nem minden vezetőnek vágyálma 2 évig makroökonómiát meg 50 éve elavult marketinget tanulni, amit sok egyetem csinál az MBA képzésein.
2020. szept. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
29%

#5

A Corvinuson van lehetőség Corvinus-Fudan kettős MBA-t végezni, ha van rá 16 millió forintod.

2020. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!