Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a miskolci Fényi Gyula...

Milyen a miskolci Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium?

Figyelt kérdés
Milyenek a tanárai? Mennyire jó a diákközösség? Mennyire nagy az oktatási színvonal?

2020. szept. 24. 13:26
 1/3 anonim válasza:
74%

Tanulmányilag az országos top50-ben van az iskola. Egyházi gimnáziumok között top10. De ez csak a tanulmány. Nagy hangsúlyt fektetnek a közösségi életben, ami együtt jár közösségi szombatokkal és vasárnapi szentmisékkel, de megéri. Legjobb talán kollégistának lenni. Jól felszerelt iskola, hatalmas zöld területekkel.


Van nyílt nap (pont jövő héten is lesz). Érdemes meglátogatni a sulit és a helyszínen tájékozódni.


(A válasz szerzője a jezsuba dolgozik.)

2020. szept. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Egy nagyon jó iskola. Szerintem érdemes oda járni. Én oda járok, és kollégista vagyok, és ahogy már az előző válaszoló is említette, nagyon jó kollégistának lenni. Én nagyon szeretek oda járni.
2020. dec. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Így utólag már nem fogod megnézni, de azért elmondom a véleményem. 3 éve járok oda, és eddig csak jó tapasztalataim vannak. Komolyan veszik az oktatást és a hitvallást is. A tanárok viszonylag szigorúak, de nagyon jól megtanítják az anyagot.
2023. júl. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!