Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diáknak történő visszaminősítt...

Diáknak történő visszaminősíttetés?

Figyelt kérdés
Egyetemi szakmérnök képzést végzek levelezős formában, mellette csinálok még 2 okj-t államilag támogatott, esti, felnőttképzési rendszerben. Sajnos az óráim, gyakorlataim olyan időpontban vannak, hogy nem alkalmaznak cégek, mivel elég gyakran munkaidő vége előtt el kellene jönnöm melóból, az egyetemi gyakorlatok is úgy vannak szervezve, hogy kb 1 héttel a gyakorlat előtt tudom meg, hogy mennem kell, főleg így vírusszezonban, amikor az is kérdéses, hogy lehet e gyakorlatot tartani... Ilyen helyzetben valahogyan vissza tudom magamat minősíteni diáknak, hogy a tb, stb rendbe legyen, ne számítsak munkanélkülinek?
2020. szept. 25. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A regisztrált munkanélküliek TB-jét átvállalja az önkormányzat.
2020. szept. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Amíg tanulsz diáknak számítasz...
2020. okt. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy csak akkor számítok diáknak, ha nappali képzésen vagyok.
2020. okt. 20. 10:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!