Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mechwart András középsuliba...

Mechwart András középsuliba kb. hány ponttol vesznek fel, milyen jó felvételit kell írni?

Figyelt kérdés
összességében milyen a suli tanárok a közösség?(nyilván akik odajárnak vagy nemrég jártak azoknak a véleményére vagyok kíváncsi)

2020. szept. 29. 14:36
 1/2 anonim válasza:
Szia, osszeségében azt kell mondjam h a közösség viszonylag gyenge, unalmas, nem sok minden történik nap mint nap, a nevelés-oktatás konzervatív, és a diákok mondjuk 70%-a eléggé magának való es introvertált. Nem tudom h melyik irányban gondolkozol, én a német kettannyelvű gépészeten vagyok, és azt tudom mondani h a műhelyek arányaiban véve jól felszereltek, ez a része mondhatni korszerű. A közismereti infó is viszonylag színvonalas gépteremben van, viszont a megszokott tantárgyak oktatása (magyar, matematika, nyelv, stb) a képzett tanárok ellenére is nagyon rossz állapotú termekben, rossz körülmények között zajlik, az hogy a tanári géphez a diák hostolja a saját mobilnetét már tök megszokott...
2020. okt. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Üdv!

Dióhéjban a szakmai oktatás szinte hibátlan. A szakmai tanárok nagyrésze valóban odateszi magát. Viszont sajnos vannak olyan tanárok is, akik csak melegedni járnak be a Mechwartba, hogy őszinte legyek.

A közösség tényleg olyan, amilyen.. Az osztályokban általában csoportok szoktak kialakulni, mintsem egy nagy közösség.

Tanulni sokat kell tényleg, erre fel kell készülni.

Egyébként ha az infó része érdekel a történetnek, akkor fontos az, hogy ez a szakma nem olyan, hogy annyit foglalkozol vele, mint a suliban azon a néhány szakmai órán, mert az kevés lesz. (De ezt a tanárok is elmondják majd valószínűleg).

A bejutáshoz meg nem kell hibátlan felvételit írni, tehát szerintem egyszerűen bejuthatsz.

2020. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!