Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet ebből hatósági ügyem?

Lehet ebből hatósági ügyem?

Figyelt kérdés
Tegyük fel én az "A" iskolába járok és egyik nap nincs tanításom.Vannak barátaim egy másik iskolában,nevezzük ezt "B" iskolának.Hogy ne unatkozzak itthon,bemennék hozzájuk tanításra,beülök órára mintha mindig is oda jártam volna.Meg lehetne ezt csinálni?Lehet belőle hatósági ügy?Nem értek ehhez.Tudom nagy hülyeség,de csak elgondolkoztam ezen.Ha még be is jönne az ötlet,ott vannak a könyvek,azok nagy valószínűséggel nem egyeznek meg és ha a tanár észreveszi,hogy nincs könyvem ugye beírja,hogy nincs felszerelés,de ekkor megkérdi a nevem és nincs benne a névsorban,itt már el is bukott az egész.Szóval itt újra a kérdés: lehet ebből hatósági ügyem?

2020. szept. 30. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Azért a tanár sem hülye. Rögtön kiszúrná, hogy egy idegen diák ül az óráján.
2020. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg egy adott iskolába (a te esetedben a B) csak az ott tanulók és dolgozók léphetnek be.

Ha a portás nem enged be akkor buktad a tervedet. Ha mégis bejutottál akkor a tanárnak gondolom feltűnik az új gyerek. Így ő kidobhat. Ha te nem vagy hajlandó felszólításra távozni akkor hívják rendőröket.

2020. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondolom,ha van iskola rendőr azesetben pedig neki átad és onnantól ő intézi
2020. szept. 30. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Alapvetően csak csúnya nézést kapnál, de most a vírus miatt nem mehet be senki idegen a suliba, úgyhogy csúnyán ráfázhatsz. Inkább ne próbáld ki.
2020. szept. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

Amikor a tanár a neved kéri nyomj neki egy kis bélgázt !


Viccet leszámitva amugy ebből ügy is lehet elég egy hülye rendőr vagy iskolaőr azt egyből dobhatják a 30-40 ezres csekket !

2020. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!