Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyha minden szakot figyeleme...

Hogyha minden szakot figyelemebe veszünk, a pénzügy és számvitel mennyire nehéz/nem nehéz?

Figyelt kérdés

2020. okt. 5. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak sokkal nehezebb szakok is, pl orvosi, jog, vegyészmérnök.
2020. okt. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Direkt leírtam, hogy mindent figyelembe véve. Akkor meg a matek szak meg annál a kettőnél nehezebb.
2020. okt. 6. 11:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem nehez
2020. okt. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem nehéz, viszont közepesnek mondható, ha minden szakot beveszünk? A legkönnyebbeket is. A gépésznél könnyebb tudom. Viszont van media design szak is.
2020. okt. 7. 16:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Közepesnek mondhatjuk, mert nyilvan ott van a matek ami nem mindenkinek az erőssége.

De ne legyenek illúzióink, van ennel joval nehezebb szak is.

2020. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van nehezebb is, viszont ez inkább közepes mint könnyű ugye? Ha mondjuk nehezebb matekos egyetemen van (BME)? Nehéznek én se gondolom, csak ugye közepes mint könnyű?
2020. okt. 7. 16:37
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Leirtam, sot, ezzel kezdtem “közepesnek mondhatjuk”. A BME egy eros egyetem, igen.

Bar nem erre irányult a kerdes, de szeretnem kiemelni, hogy nem egy olyan nehezen teljesíthető szakrol beszelunk mint peldaul az orvosi egyetem.

2020. okt. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én meg leírtam, hogy vannak nehezebbek is. Csak a többi karról fikáznak miatta az egyetemen! BME-s vagyok. Szerintük oda nem is kell ész.
2020. okt. 7. 16:47
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Megkaptad tehat a valaszt.


Aki emiatt baszogat, azt le kell szarni. Mast nem tehetsz.

2020. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Átlagos nehézségű. Bírom ezeket a szövegeket, hogy "egy gépész ebédszünetben elvégezné ezt a szakot" és társai. Közgazdászként simán megtalálod a helyedet a munkaerőpiacon, csak úgy mint mérnökként. Valakinek mindkét szakterület könnyű, másnak mind a kettő nehéz. Ráadásul az egyetemen tanultak töredékét fogod hasznosítani a munkád során. Jelenleg sok mérnököt alkalmaz a munkaerőpiac, de hogy mennyien végeznek valódi mérnöki munkát, az már egy másik kérdés.
2020. okt. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!