Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kezdő Pázmányos vagyok. Ha...

Kezdő Pázmányos vagyok. Ha nem lesz meg két félév alatt a 36 kötelező kredit, akkor elbocsátanak, vagy áttesznek önköltségesre?

Figyelt kérdés

Sajnos az igazság az, hogy az első félévemben gyengén teljesítettem, és kevés kreditem lett egy autoimmun betegség miatt, és a vizsgaidőszakom akkor emiatt nem sikerült.


Kaptam mostanában levelet, amiben figyelmeztetnek erre a 36 kreditre meg említve van az elbocsátás szó. - Valami formanyomtatvány(üzenet) egyébként.


De nem tiszta. Hogy most automatikusan elbocsátás, vagy áttesznek önköltségesre?


Meg ha utóbbi van, akkor két félév múlva, ha teljesítek, visszamehetnék államira, nem?


Nagyon parázok.

Sok tárgyat kell pótolnom meg kreditet szereznem... nem is tudtam megoldani, csak szabvállal.


L.



2020. okt. 7. 19:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy közben -a tavaszit- passziváltattam a betegség miatt.
2020. okt. 7. 19:50
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Két egymást követő aktív félévben, ha nincs meg a 36 kredit áttesznek fizetősre automatikusan. Onnan visszakerülni már nehéz államilag finanszírozottra, mert a szabad helyekre vesznek át megfelelő átlag esetén kérelemre.
2020. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy lehetőséged még mindig van: újra jelentkezel februárban. A jobban sikerült tárgyakat elfogadtatod, minden másból tiszta lappal indulsz.
2020. okt. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!