Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leövey Klára gimnázium (Bp)?

Leövey Klára gimnázium (Bp)?

Figyelt kérdés

Jó a közösség?

Erős iskola?

Van esélyem bekerülni onnan egyetemre?

Milyen a nyelvoktatás?



2020. okt. 16. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szinte bárhonna be lehet kerülni egyetemre.


A közösség többnyire jó de gondolom ez adott évfolyam/osztály függő


A többi tanárfüggő.

2020. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bbmarta ***** válasza:
100%
Szia! Keresztlányom odajár! A legerősebb a reál osztály, most 2 különböző tagozattal indítják, meg talán a haladó angol, ahogy hallottam. Ha a reál érdekel nagyon profi, XXI.századi fizika és kémia laborjuk van. Elég jók a tanárok, a környék mondjuk nem az igazi, a társaság abszolút vegyes, de befogadó. 70+ -os központival elég jó vagy bármelyik tagozaton. Szorgalom nagyon kell!!! A keresztlányom kitűnővel ment oda és ha betegség miatt hiányzik 1 hetet,másik 3, mire utoléri magát. Napi szinten tanul 2-3 órát, sokszor kell jegyzőkönyvet írnia fizikából, kémiából. Nem hanyagolják el a többi tantárgyat sem, szóval ha szorgalmas vagy, jók lesznek a jegyeid és lesz mögötte tudás is,így simán bejuthatsz majd egyetemre...persze, ha mondjuk BME-re vagy SOTE-ra készülsz, akkor majd kell egy jó emelt érettségi felkészítő is az utolsó évben! Ehhez a suliban is vannak faktok, szakkörök,de külsős helyszínt is lehet bőven találni. Ha a latin érdekel, azt itt nagyon jól megtanítják (persze, csak ha 2.nyelvnek azt választod)!Írj nyugodtan, ha bármi kérdésed felmerül még!
2020. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel, akik odajárnak meg tudják osztani a tapasztalataikat, minél több a vélemény annál jobb... Milyen ott a diákélet, jó a hangulat? Az igazgatónő bemutatkozó videója számomra picit lehangoló, a Telekiben például egy vidám hangulat jön át, itt pedig olyan vaskalapos és ez elrettent.
2020. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bbmarta ***** válasza:
63%
Egy kicsit tényleg vaskalapos suli, de azért nem annyira, ahogy lejön a videóról...szerintem az igazgatónőt erősen feszélyezte ez e videófelvételes megoldás! Ha kicsit lazábbat szeretnél, nézz szét a Jedlikben is! Kicsit erősebb, de könnyebb bejutni!
2020. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!