Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetem küld arról értesíté...

Az egyetem küld arról értesítést, ha a diákigazolványod megérkezik hozzájuk, és azt átveheted? (főleg PTE)

Figyelt kérdés

Szeptember végén a Neptunban a diákigazolványom státusza átváltott “legyártott kártyára”. Természetesen a kártyát ezután még leküldik Pestről az adott egyetemhez (esetemben a PTE-hez), és úgy tudom, maga az egyetem is értesít majd, ha a diákigazolvány megérkezik hozzájuk, és át lehet venni. Azonban lassan már három hét eltelt, és még nem kaptam semmi értesítést erről. Lehetséges lenne, hogy az egyetem nem küldött értesítő e-mailt, és a diákom már náluk van, vagy a kártya még mindig nem érkezett meg hozzájuk Pestről? Valóban ilyen sokáig tartana eljuttatni az egyetemhez a diákigazolvány(okat)?

A válaszokat előre is köszönöm!

(PTE-ÁJK hallgató)



2020. okt. 17. 00:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én SZIE-s vagyok, nálunk küldtek neptun üzenetet pont csütörtökön. Szóval szerintem mostanában fog megérkezni a tiéd is
2020. okt. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én DE-ÁJK hallgató vagyok és a héten kaptam emailt arról, hogy érte mehetek a diákigazolványomért. Szerintem hamarosan a tiéd is meg fog érkezni. :)
2020. okt. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!