Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ugye nem lesz távoktatás?

Ugye nem lesz távoktatás?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy Kaposváron 2 középsulit már bezárták és az rebeskedik hogy az őszi szünet után minden iskola bezár.

Ugye nem lesz?Nem akarok távoktatást!


Amúgy már nem középsuliba járok, hanem OKJ-ra és így a gyakorlati helyszín is kérdéses lenne.



2020. okt. 17. 10:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10-es

Milyen hőn áhított?

Én pont hogy "nem akarok" távoktatást!

A kérdést azért írtam ki mert hallottam hogy Kaposváron már 2 sulit bezártak az meg itt van tőlünk nem messze.

2020. okt. 17. 12:28
 12/14 anonim ***** válasza:
15%

"más felső szerv (operatív törzs, népegeszségügyi intezet/hivatal) eldönti."

jajajjajj!!!! Hát micsoda eretnek és NÉPELLENES gondolat! Hát mi az hogy szerv/hatóság dönti el! Hát azt eldöntötte már a NÉP a ZEMBEREK a Nemzeti Inzultációban! Hát nem hallottál róla! Mi, a Zemberek már döntöttünk! Igaz hogy járványügyhöz egyikünk se ért, de hát éééésss? Úgyis parasztvakító kamu az egész akko'' nem mindegy?

2020. okt. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%
Petike! Szűnjél már meg!
2020. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Szia. Nem. Szia.
2020. okt. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!