MAMI Magyar Motorkerékpár Szakközépiskoláról vélemény? Milyen a közössége?
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!
További kérdések:
Konkrétan majdnem egész évben nem járt be.
Sziasztok! El vagyok keseredve a mai felvételi vizsgám után. Januárban végeztem a Nyíregyházi Egyetemen anglisztika alapképzésen és most angol nyelvoktató mesterképzésre szerettem volna tovább menni a Debreceni Egyetemre, aminek ma volt a felvételije. Egy kötetlen...
Sziasztok! Két nap múlva megyek szóbeli felvételire erre a szakra és eléggé izgulok miatta. Az írásbeli szakaszon jó pontot kaptam, de itt nem tudom mire számítsak. Összesen 10 perc lesz az egész, de sok mindent leírtak a vizsgakövetelményekhez. Esetleg valaki, aki...
Jövő évben érettségizek, és nem teljesen világos ez a rendszer. Ha nem adnak emelt érettségire pluszpontot szinte lehetetlennek tartom a bekerülést.
Sziasztok! Tervezem beiratkozni esti tagozatra a leovey klara gimnaziumba! 11.-be mennek, felnott tagozatra. Kivancsi vagyok valakinek van-e velemenye errol az iskolarol, vagy ha esetleg szinten beiratkozik 11. Osztalyba, lenne kedve uzenni
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




