Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leőwey vs Nagy Lajos? Melyiket...

Leőwey vs Nagy Lajos? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Jövőre leszek kilencedikes. Bőven 4,5 feletti átlaggal egy olyan iskolába szeretnék járni, ahol jól tanulnak, de nem ˝tanulógépekkel˝ kell majd egy osztályba járnom. A véleményeteket szeretném kérni több szempontból. (pl. iskola színvonala, közösség, tanárok, szigor, nyelvoktatás) A válaszokat előre is köszönöm.

2020. okt. 20. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Ha nyelv a cél, akkor Leőwey francia.

Ha természettudomány a cél, akkor Lajos biokémia, de ebben az esetben szerintem inkább a Janusz vagy Babits.


Viszont, ha nem vagy nagyon tanulós és szeretnél jó közösségi életet is, akkor a Lajost nem javaslom. Elég szigorú a katolikus háttér miatt. Szóval ide csak akkor menj, ha imádod a bioszt és a kémiát és vallásos vagy. A Lajosban elég sok a gátlásos, introvertált ember.


A Leőwey-ben nagyon jó a közösség, azt a sulit teljes bizonyossággal tudom javasolni, főleg a francia kéttannyelvű tagozatot. Én oda mennék, ha most kéne felvételiznem. Most már rálátok a legtöbb gimire, mert sok helyről vannak ismerőseim, így merem javasolni bárkinek, aki nem csak jó oktatásban akar részesülni, hanem jól is akarja érezni magát.

2020. okt. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lajosban jol lehet szopatni a csajokat a fiuwcben (sajat tapasztalat)
2022. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!