Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyibe kerül egy év az...

Mennyibe kerül egy év az egyetemen?

Figyelt kérdés
Azt leszögezném hogy nem egyetemista leszek (most még) hanem csak érdekelne hogy mennyibe kerül egy szemeszter vegyészmérnöki alap illetve mester szakon. A válszokat köszönöm előre is!

2020. okt. 23. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Ha felvesznek államkra, ami a mérnökkarokon nem nagy mutatvány, akkor az egyetem ingyen van. Pénzbe a tanszereid, kajád, lakhatásod kerül. Ez koliban olcsó, szociális alapon akár ingyen is lehet egyes helyeken, albiban egy szoba is simán 70. Az ösztöndíjak elég rég nem emelkedtek, kb a kolit tudod belőle kifizetni. A tanszereid, kajád meg tőled függ. Adnak-e otthonról kaját, ha hétvégén hazamész, vagy neked kell venni mindent? Csomó ismerősömet majdnem egész hétre valóval felpakolták. Ilyen változókkal a pár 10 ezer/hónap és a 150/hónap között bármi lehet.
2020. okt. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Engem az érdekelne hogy mennyibe kerül egy szemeszter ha nem vagy államilag támogatott?
2020. okt. 23. 09:40
 3/6 anonim ***** válasza:
500.000 Ft a felvi szerint 1 szemeszterre (félévre) a BME-n a Vegyészmérnök.
2020. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3: Mármint mesteren. De a kérdező a mesterképzéstől eléggé messze van még. Alapképzés azt hiszem, hogy 350.000-be kerül műszaki területen, de ebben nem vagyok biztos.
2020. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es azt elfelejtettem nézni hogy alapképzés legyen de most megnéztem és 325.000 Ft 1 félévre.
2020. okt. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ! :)
2020. okt. 24. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!