Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik ha nem sikerül...

Mi történik ha nem sikerül egy ZH az egyetemen? Nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés

2020. okt. 24. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez konkrétan a tantárgyi követelményektől függ. Van ahol egy ZH mondjuk csak 5 vagy 10 százaléka az összesen elérhető pontoknak. Van ahol mondjuk az aláíráshoz kell, hogy mehess vizsgázni. Ilyenkor jellemzően van pót ZH-ra lehetőség. Tájékozódj az adott tantárgy követelményeiről.
2020. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Semmi sincs veszve, a félév végén lehetőséged van (tárgyanként legalább egyszer) javítani. Ha az sem sikerül, akkor sajnos a legtöbb tárgy esetében megtagadják az aláírást így vizsgázni sem mehetsz, ergo bukta a tárgy, de szerintem ha most nem sikerült először, ne gondolj erre egyelőre.


Milyen tárgyról van szó? Talán tudok segíteni, ha esetleg...

2020. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Ez tényleg tanár és tárgy függő. Nekem van olyan, ahol a zh az aláírás megszerzésének a feltétele, de olyan is, ahol csak megajánlott jegyet lehet vele szerezni. Szóval erről a tanárnál vagy a honlapon kellene többet tájékozódnod.
2020. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Európai alkotmány es jogtortenet, meg nem adtam fel de azert megkerdeztem😄 koszi a valaszokat
2020. okt. 24. 19:05
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Basszus, jogot tanulsz és itt kérdezősködsz, ahelyett, hogy utananeznel magadtól...? 🙆‍♀️
2020. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Neked nem mindegy?
2020. okt. 24. 21:20
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem.
2020. okt. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!