Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tippek, hogy készüljünk fel...

Tippek, hogy készüljünk fel zh-ra keves ido alatt?😂

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Barátkozz meg a bukás gondolatával és vegyél zsepit a zh-ra.

Én is mindíg így készülök fel.

2020. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
....ok
2020. okt. 25. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Tanuld meg amennyire tudod, úgy is az össz zh pontokra kapsz jegyet szóval ne izguld túl.
2020. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolso ez honnan jött? Nalunk pl minden zhnak sikerülnie kell. Persze valahol azt is el lehet érni utolsó pillanatban.
2020. okt. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Elkezdesz tanulni, aztán jutsz ameddig jutsz. Erre nincs trükk, ha megtanulod, akkor jól fog sikerülni, ha nem, akkor nem.
2020. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

Nálunk is van olyan zh, hogy 60% tól van meg a kettes, 2 zh kell az aláíráshoz, hogy mehess vizsgázni. Ha egyiken nincs meg a 60% akkor cumi van. Szerintem szak és egyetem függő is.

2020. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6# igen,nalunk is kb ez van, es az anyag meg olyan tömör hogy csak na. Az a baj ha nagyjából tanulja meg úgymond a lenyeget nalunk semmire nem elég mert ahhoz túl aprolekos kerdeseket tesznek fel.

En azt javaslom az oktatokbol induljon ki, meg egy egy reszletre kene fokuszalni, de azt alaposan tudni. Ha valami nagyon nem érthető ugras arra ami megy.

2020. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!