Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Madách Imre Gimnáziumba...

A Madách Imre Gimnáziumba előző években hány pont volt a szóbelire behívási ponthatár? (8.os felvételi)

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez minden évben változik, de én az előző néhány év szóbelire behívási pontokra vagyok kíváncsi.

Előre is köszönöm



2020. okt. 26. 00:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Melyik város? Rengeteg iskola van ilyen névvel az országban.
2020. okt. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Budapest
2020. okt. 26. 12:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon meg tudod nézni:


[link]

2020. okt. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az előző évben volt a legmagasabb: 225 pont, az utóbbi néhány évben pedig 215 és 220 között mozgott. De ezt azon a linken is meg tudod nézni :D
2020. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3as! Nagyon szépen köszönöm a linket, sokat fog segíteni😃
2020. okt. 26. 22:53
 6/9 Smithedó ***** válasza:
3 évvel ezelőtt a gyerekem 80-82 pont körülit írt, és 4,7-es átlaga volt. Már nem emlékszem, hogy kell átszámolni a pontokat, de talán ez is segített.
2020. okt. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6os , a gyerekedet végül fel is vették?
2020. okt. 27. 10:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én tavaly felvételiztem, a Madách ideiglenes felvételi listáján pedig 9. lettem (végül amúgy más sulit választottam).

Ha van bármi kérdésed a szóbelivel kapcsolatban, írj nyugodtan.

2020. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én 2 éve felvételiztem a Madáchba, 84 pontos írásbelivel és kb 4,85-ös átlaggal (év végen 2 4-esem volt, kémia és matek), és be is hívtak szóbelizni. Hátha ez tud adni valamilyen viszonyítási alapot. Egy 75 pontos írásbeli a minimum szerintem (főleg most a korona idején... valószínűleg megemelik a ponthatárokat..), plusz ne nagyon legyen 4esed a fontosabb tantárgyakból (nem emlékszem már, hogy miket számoltak nagyobb szorzóval, bocsi:/)


Ha bármilyen kérdésed van a sulival kapcsolatban, akkor írj nyugodtan, szívesen válaszolok.

2021. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!