Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Autószerelő képzés 1 év alatt...

Autószerelő képzés 1 év alatt ( tanműhelyi gyakorlattal) ?

Figyelt kérdés

Szerintetek aki érdeklődik, és érdekli az autószerelés, és szívesen tanulná, csinálná ezt,de jelenleg még eléggé laikus a dolgokhoz,egy ilyen 1 éves képzés milyen lenne a számára? (Jelenleg érettségi után ez 2 év szakgimibe)

Ez mint felnőttoktatás zajlana szakgimibe egy cég által aki inditja. Pl: Oktáv, Mesto ..

Köszönöm!



2020. okt. 28. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én öt évig tanultam, de fogalmam sincs róla.
2020. okt. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oh,és autószerelői bizit kaptál?:)

Gyakorlat ilyesmi volt?

Mondjuk az komoly ez az 5 év, gondolom ez érettségis volt.

Köszi a választ egyébként! :)

2020. okt. 28. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Én négy évig tanultam informatikát, és nekem sincs fogalmam se róla. Örülök, ha egy gépet be tudok kapcsolni.

Az autószerelés engem is érdekel, szerintem ha megfelelően képzed magadat otthon(szakirodalom, videók, stb), akkor meg lehet tanulni sok mindent, aztán a legjobb az, ha mellette gyakornok vagy valahol.

Én is nagyon gondolkodom ezen a szakmán, de egyelőre a jogsival kínlódok nagyon.

Egyébként gyorsítottan tudod még az éven letenni, de szerintem ezt a szakmát jobban megéri két éves estin letenni, és amikor csak lehet, akkor ott lenni az órákon. Tudom, az esti elég laza (nálunk is), nem kell sokat bent lenni, de ez nehéz szakma, így érdemes! Jogsid van? Jogsi nélkül sajnos sok hely nem is alkalmaz.

2020. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen,mondjuk ez kinek mi, én is infós voltam, nem nagyon érdekelt az a dolog egyébként sajnos vagy nem sajnos,így akkora nagy "közöm " nekem sincs róla, bár nyilván többet tudok hozzá szólni egy webfejlesztésbe,mint egy laikus :D de más osztálytársam meg oda vissza tudott mindent , is.. :D

Ez a képzés heti 1x van szombatonkent egész nap , + gyakorlat szervizben.. így 1 évig..

Egyébként igen van jogsim,buszra is :D kitartást neked, csak higgadtan, sok sikert! :) es Köszi a választ!

Remélem össze jön, és ennyi pénzért kapok is valami tudást,és nem csak 10percre bejárós tanárokat :D

2020. okt. 28. 23:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!