Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valakinek van valami infoja a...

Valakinek van valami infoja a vaci Boronkayrol?

Figyelt kérdés

Arra lennek kivancsi peldaul, hogy mennyire hajtos, mennyire nehez bekerulni, meg ilyesmi kerdeseim lennenek.

Aztan az is erdekelne, hogy milyenek ott a diakok, milyen az iskola lelkulete, milyen a hangulata.

Ha csak egy kerdesre is tudtok valaszolni, kerlek tegyetek meg, nagyon erdekelne, hogy milyen iskola, es sajnos nincs ott ismerosom.


2020. okt. 31. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én Boronkay-s szülő vagyok. Összeteheted a két kezed, ha oda bejutsz. Az ország legjobb technikuma (bár nem tudom, oda készülsz e vagy a gimibe). Vannak szakok, ahová kevesebb ponttal is be lehet jutni (~185), de inkább legyen 200 pontod, az a biztos. A honlapon is nagyon korrektül le van írva minden + most, mivel nem lesz nyíltnap, van egy riport az igazgatóval az ESTV-n. Amit leírnak, illetve a riportban elmond az mind igaz. Semmi nem túlzás, amit ott állít.
2020. nov. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Próbálok mindent leírni amit csak tudok, de ha van még kérdésed írj nyugodtan, szívesen válaszolok.

Én 220 ponttal kerültem be (82 pontos lett a központi felvételim).

Ha készülsz rendesen a felvételire és sikerül jól megírnod akkor bejutsz egyszerűen, viszont nagy a túljelentkezés a suliba szóval tényleg jó felvételi kell hogy sikerüljön.

Az oktatás színvonala nagyon magas, nem vészesen hajtós de azért kell tanulni rendesen.

A technikumi osztályokban sok szakmai óra van (én is technikumos vagyok), amiket nagyon komolyan is vesznek. Azokra viszont sokat kell készülni, mert ott rengeteg az új ismeret.

A közösség nagyon jó, könnyen be tudsz illeszkedni (én legalábbis ezt tapasztaltam, nyitottak és kedvesek voltak az emberek elsőre is).

Én nagyon ajánlom a sulit, nem bántam meg hogy ide jelentkeztem.

Milyen szakra jelentkeznél?

2020. dec. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál, gimis osztály, haladó angol, haladó német amit kinéttem
2020. dec. 1. 20:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Na, az ideiglenes sorrenben az egyik osztályban 10., a másik osztályban 2. vagyok, úgyhogy remélem, van esélyem bejutni. Köszönöm mégegyszer a segítségeteket!!
2021. márc. 13. 10:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

gratulálok, akkor már simán bent vagy<3

(#2 voltam)

2021. márc. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
❤️
2021. márc. 13. 22:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!