Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lesz még online...

Szerintetek lesz még online oktatás a közeljövőben?

Figyelt kérdés
Amikor volt, nektek tetszett? Szeretnétek, hogy legyen még?

2020. nov. 1. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Azt ki tudja, hogy lesz vagy nem lesz, én azt tudom, hogy én nem akarok online oktatást(persze jó, hogyha több időm lesz, mint tavasszal, mert igen lusta típusba tartozok, de introvertáltként mégis kell az, hogy ott legyel egy tanteremben, és halljam, hogy a tanár magyaráz, stb, de ez csak a számomra fontos tantárgyak esetében van így)
2020. nov. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem tetszett tavasszal. A tanáraim szerencsére jól leadták az anyagot (1-2 kivétellel). Tudtam a számomra fontos tantárgyakra koncentrálni, és készülni nyelvvizsgára is. Nem kellett 5:30-kor felkelnem, nyomorognom a buszon. Simán felkelhettem 8-kor, részt vettem az online órákon, tanultam, házit írtam, és még arra is jutott idő hogy azzal foglalkozzak amit szeretek. Tudom hogy sajnos nem mindenkinek megy így a tanulás olyan hatékonyan, viszont úgy gondolom hogy az egészségünk fontosabb, és nem szeretném átadni a vírust krónikus beteg családtagoknak/ismerősöknek.
2020. nov. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Lesz erre mérget lehet venni most hogy a Zorbáni minta és laborállam Ausztria is bezárt.
2020. nov. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Nem tartom valószínűnek.
2020. nov. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Már most az van nekünk egyetemen, áldott legyen az ég :D
2020. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!