Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elég beteges vagyok. És a...

Elég beteges vagyok. És a tanárom felajánlotta hogy menjek át online oktatásba. De nem tudom félek hogy nem lenne jó. A kötelező karantén idején voltam de akkor nem is betegedtem meg. Meg semmi ilyesmi szerintetek megérné?

Figyelt kérdés
Ebben az évben érettségizem.
2020. nov. 2. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Mi az, hogy a tanárod? Egy van?
2020. nov. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

Középiskolában ez nem így működik, hogy Pistike beteges, akkor az összes tanára majd online tanítja őt, úgy hogy amúgy rendesen tartanak órát a többi diáknak.

Szerintem valamit félreértettél vagy csak várod azokat a kommenteket, hogy uhhh milyen jó neked, mindenkinek át kéne állni digitális oktatásra...

2020. nov. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Remélhetőleg hamarosan átállnak online oktatásra, így ne rágd magad ezen.
2020. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

#2!

de pont úgy van. Jelenlegi helyzetben, ha orvosi indoka van rá (olyan betegség, állapot, ami miatt veszélyeztetve van a közösségben, pl autoimmun betegség, immunszupresszált állapot, daganat miatti kezelés, transzplantációval összefüggő helyzetek, stb), akkor online oktatásban részesülhet a diák.


"8. TANULÓI HIÁNYZÁSOK KEZELÉSE

8.1 Annak a tanulónak az iskolai hiányzását, aki a vírusfertőzés szempontjából veszélyeztetett csoportba

tartozik tartós betegsége (például szív-érrendszeri megbetegedések, cukorbetegség, légzőszervi

megbetegedések, rosszindulatú daganatos megbetegedések, máj- és vesebetegségek) vagy például

immunszupprimált állapota miatt, erről orvosi igazolással rendelkezik, és azt bemutatja, esetleges

hiányzását igazolt hiányzásnak kell tekinteni. Igazolt hiányzásnak tekintendő továbbá, ha a gyermek,

a tanuló hatósági karanténba kerül a részére előírt karantén időszakára.

8.2 Ezen időszakban a tanuló az otthona elhagyása nélkül, a pedagógusokkal egyeztetett kapcsolattartási

és számonkérési forma mellett részt vehet az oktatásban. "

2020. nov. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon gyenge az immunrendszerem.

Pedig rengeteg zoldseget es vitamint meg gyumolcsot eszek. De mégis. Legyengül. És képes akár kiütni 2 hétig is ha nagyobb közösségbe megyek. 😅

2020. nov. 2. 14:06
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!
2020. nov. 2. 14:07
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk önmagában a "gyenge az immunrendszerem" az nem betegség. kell, hogy legyen mögötte egy diagnózis, ami igazolja az állapotodat és indokolja a távollétet.
2020. nov. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

#5 Igyál pálinkát, az helyre teszi immunrendszered. :D


De szerintem a héten középiskolákba el fogják rendelni :)



Sokáig mondtam én is, hogy indokolatlan de mostmár nagyon nem az.

2020. nov. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek bezárják megint az iskolákat? Kemény lenne.
2020. nov. 3. 07:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ha már kijárási korlátozás lehetőségét rebesgetik akkor nem ártana legalább a középsulikba.


Így is már rengetegen sürgetik ezzel a kormányt.

2020. nov. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!