Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha kirúg az egyetem, attól...

Ha kirúg az egyetem, attól még jelentkezhetek ugyanerre a helyre következő évben?

Figyelt kérdés

Sajnos kiment a fejemből, hogy személyesen iratkozzak ki és letelt a két passzív állapotú félévem a szakon és eltanácsolt az egyetem emiatt.


Nem is akartam ezen a szakon maradni tovább, plusz érettségikre készülök, hogy felvegyenek a kiszemelt helyre, de ugyanezen az egyetemen.


Így nem ciki újra beiratkozni? A titkárnő látja, hogy volt egy ilyen esetem?



2020. nov. 3. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem fog érdekelni, jelentkezhetsz.
2020. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Annyi ember között nem fog ilyesmi feltűnni senkinek, mellesleg nemcsak egy ügyintéző dolgozik az egyetemen. A rendszerben meg nem hiszem, hogy külön benne lenne így utólag, hogy xy el lett bocsátva ekkor és ekkor. Gondolom én... Ha mégis benne lenne, ahogy az első is írta, senkit nem fog érdekelni.
2020. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!