Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok az UMSZKI-ról?

Mit gondoltok az UMSZKI-ról?

Figyelt kérdés
Jó iskola, megérheti a testvéremnek oda jelentkezni? Tudom, hogy volt már ilyen kérdés feltéve, de érdekel hogy jelenleg mit gondolnak az emberek róla. Előre is köszi a válaszokat.

2020. nov. 3. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Újpesten nincs túl jó híre. Állítólag van egy két fűvező diák és nem a jövő agysebészei járnak oda. Ezeket a szakgimis részről hallottam.
2020. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Honnan hallottad ez? Pletykákra nem igazán vagyok kíváncsi.
2020. nov. 3. 20:31
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Én se hallottam sok jót róla,egy ex osztálytársam járt oda összeverekedett egy füvezővel első évében.
2020. nov. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Mindenki nagyon ki van élezve a füvezésre, akinek van annyi tapasztalata vagy csak nyitott szemmel jár észrevehette Minden iskolában vannak és lesznek ilyen közösségek osztály szinten. Nem ez alapján kell iskolát választani és megítélni másrészt nem habzó szájú gyilkosok csak a köztudat gondolja így.


A kérdésről:

Jó tanács és tapasztalatból... engedd el, haszontalan szar az egész.

Igazi koszfészek

Angol tanítás mint olyan nagyjából nem is létezik.

A többi szakról nem tudok nyilatkozni én az infót tudom elmondani, hogy az is teljesen haszontalan. 'Szarok az egészbe' beállítottságú tanárokkal karöltve.

Az igazgatóság következetességének szikrája sincs

Ha azt a mézes-mázas stílusú matek-fizika tanárt fogod ki akit én akkor stílusra nagyon cuki meg minden holott taknyosra fog szopatni.

4 éven keresztül minden matek és fizika óra azzal ment el hogy 20-35 perc felelés és volt hogy a maradék 10 percbe futottunk neki a következő anyagnak és ez minden órán, ezt nevezte tanításnak.

Voltak(!) jó fej tanárok de érdekes módon mindenki lemorzsolódott közölük az évek során, feltételezhetően senki se bírta épp ésszel azt a szutykot


Google véleményekre nem érdemes alapozni, akik ott írnak mind 80'-90'-ben végeztek, azoknak az időknek pedig már nyoma sincs, legfeljebb az iskola nevetséges esztétikai állapotát tekintve.

Ennek fényében jelentkezz de mondom.... inkább ne...

2021. jan. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Tudom, hogy a kérdés már nem aktuális, viszont bárki aki ezt még olvassa annak ez remélem hasznos lesz.


Előző évben végeztem ott és hát nem tudok mást mondani mint, hogy:

-A diákok nagyrésze lebutult, alkoholista, drogos és megnyomorult

-A tanárok nagyrésze kiégett, vagy csak már a fizetést jön begyűjteni

-Az igazgató nagyon sötét, csak morogni tud és egy óriási paraszt

-Az iskola egyáltalán nem felszerelt, minden szempontból visszamaradott

-Kéttannyelvű tagozatokon a tantárgyak felét tanárhiányban nem tudják teljesen idegennyelven tanítani, vagy beküldenek egy random tanárt akinek fogalma sincsen az anyagról

-Minden pozitív vélemény amit látni az csak random 80 éves emberektől van akik arról áhitatoznak, hogy milyen jó volt még anno 70-ben stb..


Őszintén nem tudom elképzelni, hogy bárki is sikeresen mehessen tovább ennek az iskolának az elvégzése után. Komolyan el tudja rontani az életedet. Az okosabbak még átiratkoznak időben mikor rájönnek, hogy ez egy hulladék. Őszintén életem legrosszabb 5 éve volt ez.

Szóval csak kérlek.. menekülj...

2021. márc. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most voltam nyelvvizsgárni abban a suliban. Egész szépnek tűnt az épület
2021. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!