Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni SZC Péchy Mihály...

Debreceni SZC Péchy Mihály Építőipari Technikum Építészeti iskola vélemény, bejutási esély?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azoktól kérdezném, akik 1-2 éve járnak ide, hogy mi a véleményük erről a debreceni építőipari suliról? Mennyire jó a közösség? Balhés suli? Mennyire nehéz bekerülni?


Korábban azt hallottam, hogy mèg azt is felvették ide, aki bukdácsolt és egyáltalán nem nehéz suli. Van pár roma gyerek is, de a normális fajta. Utóbbi időben viszont azt hallom, eléggé feljött a suli és nem

olyan egyszerű bekerülni és elvègezni.


Akik oda járnak, leírnák pár sorban, mi a véleményük? Köszönök minden segítő választ ☺️



#Debrecen #technikum #Péchy #DSZC #Építőipari iskola
2020. nov. 4. 19:42
 1/3 $$$$$ ***** válasza:
Hat en 2 eve vegeztem ott. Szerintem alapvetöen jo suli en szerettem. Elvégezni nem nehez. Akkoriban bekerulni se volt nehez amikor en felveteliztem. Nekem aszem 75 pontom volt a 100 bol. És akkor első voltam a felvettek között. De volt olyan osztalytarsam akinek osszesen volt 20 es őt is felvettek. Bar az erettsegije mar nem lett meg. Eljutott erettsegiig de 2 targya nem lett meg. Azt nem tudom hogy azóta megcsinalta e mar. De amugy ha jo jegyeket akarsz akkor itt is kell tanulni.De ha nem akarsz menni egyetemre es megelegszel egy 2 essel akkor sima.En jelenleg gepeszmérnök szakon vagyok az MK-n es nem erzem hatranynak hogy a Pechybe jartam. Ez is egesz jol megy ,eddig mindig 4 es feletti atlagom volt itt is. Szerintem jo suli. Nekunk az osztályközösség is nagyon jo volt. A tanarok is jo fejek. (Gepesz szakon voltam az epitesz tanarokat nem annyira ismerem.). En nem bantam meg hogy oda jartam. Szerettem.
2020. dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Engem most alig vettek fel pedig 4,50 feletti átlagom volt. Egyes szakokon 230+ jelentkező volt most.
2021. ápr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Engem sajnos nem vettek fel :( Erős 3-as tanuló vagyok.

Esetleg megérné az igazgatóval beszélni a szüleimnek? Úgy hallottam, ilyenkor nem vesznek fel annyi gyereket,mint a keret, hanem mindig vannak pluszban helyek, amiket később feltöltenek (nem sok, 2-3 hely kb.), de hogy hagynak még létszámkeretet ilyenkor....Nyilván ha van ismertsége az embernek, lehet egyszerűbb bekerülni, de egy próbát lehet megérne. Vagy méltányosságit benyújtani....Vagy ezzel az átlaggal már inkább ne is próbálkozzak?

2021. máj. 5. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!