Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Nemzeti Közszolgálati...

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Honvédtisztképző karán mikor szokott lenni a fizikai alkalmassági?

Figyelt kérdés
Felvételi után? Egy kicsit izgulok, hogy lemaradok róla, vagy nem leszek felkészülve rá.

2020. nov. 5. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelentkeztem oda, így nem vagyok benne biztos de asszem érettségik után vannak. Már csak azért is, mert ha nem felelsz meg és már felvettek, akkor elveszel valaki elől egy helyet, aki megfelelt volna minden alkalmasságin csak épp lecsúszott.
2020. nov. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

RTK-n április közepe/vége fele szokott megrendezésre kerülni.

.

2020. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk hhk-n altalaban május közepén van az alkalmassági. De beosztástól is függ. Engem pl juliusban hivtak be alkalmassági vizsgára mikor jelentkeztem.
2020. nov. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!