Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Győrben a Bercsényi Miklós...

Győrben a Bercsényi Miklós iskolában kb. hány pontosnak kell lennie a felvételinek hogy felvegyenek?

Figyelt kérdés
Sport vagy a rendészeti szak a jobb? Mind a 2 érdekel de nem igazán tudok dönteni! A suliról is szívesen hallgatók véleményeket! :)

2020. nov. 5. 18:00
 1/4 Csokiteki ***** válasza:

A sport szakra sokkal nehezebb bekerülni (régen ide jártak az olimpikonok Pl. Borkai)

A rendészetre viszonylag könnyű bekerülni.

2021. jan. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha teheted ne gyere ide. Kalap szar ez az iskola ugy ahogy van, tanarokkal az elen
2021. márc. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2es vagyok, engem 46 ponttal bőven felvettek rendeszetre. Sport szakosok el vannak szallva maguktol, rendeszet meglepoen tele van drogosokkal meg oromlanyokkal hogy szepen fejezzem ki magam, undorito wc, undorito tantermek, ragok mindenhol meg minden tele van szemettel, tanarok nem tudjak hogy kell visszakoszonni, a sajat ugyeidet te intezed aztan szarnak rad, csarnok egy szar beazik az egesz es fulledt a levego nemtudom mikor szelloztetnek, szexualis megjegyzeseket tesznek a ferfi tanarok a lanyoknak, nekem is volt mar benne reszem. Oltozok allandoan retkesek, szekrenyekbe egy eves maradek ami ott rohad el, majdnem az egesz iskola cigizik, szuk folyosok a tesi csarnok fele alig lehet elferni, de legalabb a kave jo. remelem nem ide vesznek fel a te erdekedben, enis mennek a picsaba innen de mar ki kell birjam mert sulit nem fogok valtani az fix
2021. márc. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne gyere...inkább ne ha teheted. Ha nem vagy válogatott sportoló ne gyere sportszakra. Szpatnak rendesen a semmiért.

Rendészet elmegy egynek de nem valami nagy szám az se.

Én még oda járok de hálisten lassan végzek. És ezt mondja MINDENKI. Még a tanárok többsége is mondja,hogy az iskola egy rakat szar.

Kéziseket azért segítik. Jó iskola volt ez régen,de a mostani igazgató elcseszte de nagyon.

Nyugodtan írj privatban és még mesélek.

2021. márc. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!