Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pázmányt vagy a Pécsi...

A Pázmányt vagy a Pécsi egyetemet ajánlanátok inkább, ha jogot szeretnék tanulni? Budapesten már sokszor jártam Pécsett viszont még nem, a városról is szívesen olvasnék

Figyelt kérdés

#jog #pecsitudomanyegyetem
2020. nov. 7. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

Egyiket sem. ELTE az igazi. Ráérsz átmenni Pázmányra ha esetleg kibuksz onnan :D

Ha mindenféleképpen a kettő közül, szerintem abszolút egyre megy oktatásban, Pázmány talán kisebb így hallgatóbarátibb. Szerintem város döntsön inkább és a megélhetés.

2020. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
ELTE már rég nem az igazi...Nagyon nagy különbségek nincsenek, inkább tematikában és a hallgatóbarátiságban van eltérés. A pécsi egyetem meg jócskán kisebb, mint a Pázmány. Én nagyon szeretem Pestet, ezért a PPKE-t ajánlom (én is itt tanulok), illetve a kapcsolatépítés szempontjából is frekventáltabb, ha Pesten vagy (bár tudom, buta felfogás ez, de szerintem ez az igazság.).
2020. nov. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pécsen végeztem, a jogi karon is voltak óráim. Szervezett és jó is volt. Ismerőseim pedig jogi karon végeztek. Az egyetemi élet egyébként nagyon jó, a város is élhető, bár én most vagyok épp pestre költözőben. Gyakorlatilag pécs egy egyetemváros, nagyon sok hely van itt is, ahol nyüsögnyek az egyetemisták, persze nem a korona idején. Ha van bármi kérdésed pécsről, akkor nyugodtan írj privátban.

A Pázmányról viszont sajnos nem tudok semmit, így érdemi választ sajnos nem tudok adni, hogy melyik a jobb.

2020. nov. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%

PTE CSALÁD!


pécs:)

2020. nov. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!