Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért reménykednek sokan,...

Miért reménykednek sokan, hogy távoktatás lesz?

Figyelt kérdés
2020. nov. 8. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom, de én abban reménykedem, hogy nem lesz. Elég volt tavasszal a négy fal között ülni egész nap.
2020. nov. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Gondolom azért mert kényelmesebb otthonról "tanulgatni".

De én azt remélem nem lesz digitális mert akik most végzősök otthonról nem igen tudnának rendesen felkészülni az érettségire plusz nálunk elég rosszul működött az egész néha azt sem tudtam milyen jegyet kaptam..elvette az egész napom és ugyanúgy korán kellett kelni..

Nekem most van az utolsó évem (szakmai) ha kitalálnák a digitális itthon semmit nem tudnék csinálni mert a gyakorlatot nem lehetne megoldani..

2020. nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Én azért,mert rengeteg tölteléktárgy kiesik úgy, azokra a távoktatás keretein belül maximum beadandót, tesztet kell csinálni, így több szabadidőm lenne az érettségire készülni végzősként, a fő tárgyaimra tudnék fókuszálni.

Nem beszélve még az utazási időről és a többiről.

2020. nov. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Én azért, mert muszáj a tömegközlekedést használnom, és hétközben nagyon veszélyben érzem magam, amikor diákokkal teli buszra, vonatra kell felszállnom. Jönne a távoktatás, akkor nem lenne ilyen tömegnyomor. Nem azt mondom hogy kiürülne a tömegközlekedés, csak azért mégse lenne csordultig tele a busz, mint most hétköznap reggel és délután
2020. nov. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Biztonságosabb lenne. Meg nem kellene 4-kor kelnem. Az a helyzet, hogy az orosz oltásba kapaszkodhat Orbán, most már biztos nem fog intézkedéseket hozni. Ha még több áldozat lesz, akkor is védekezhet majd azzal, hogy jön az orosz vakcina. Egy hete még azt mondtam, hogy lesz távoktatás, de ma már azt mondom, hogy nem.
2020. nov. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!