Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mik a tapasztalatok azokban...

Mik a tapasztalatok azokban az iskolákban, ahol lett iskolaőr?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszai érdekelnek, akik konkrétan érintettek: diákként, tanárként, szülőként, testvérként iskolaőrként, egyéb iskolai dolgozóként, és a válaszban megírják, milyen módon érintettek.

2020. nov. 8. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tanár vagyok egy full roma iskolában. Semmi változás nincs, ugyanúgy bedrogozva járnak be, lopnak, hazudoznak, nagyon rosszak. Az iskolaőr nem használ semmit, konkrétan kiröhögik a gyerekek, merthogy egy 50 éves, 50 kgos, 150 centis nő.
2020. nov. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer láttam egy iskolaőrt. Kábé olyan volt, mint egy vasútőr.
2020. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hamarabb elfogy a suliszendvics a büféből.


Amúgy konkrétan bejön reggel, segít a lazmeresben, majd fel-alá sétálgat egész nap a suliban. Nálunk igaziból nem is volt szükség suliőrre, eddig soha se volt olyan problémánk amit egy tanár nem tudott volna megoldani, így nincs is sok dolga.

2020. nov. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

1db iskolaőr nem is fogja megoldani azt, hogy onnantól a diákok ne hazudjanak, ne lopjanak..

Annyival lehet csak több joga, mint egy tanárnak, hogy tarthat magánál gumibotot önvédelem céljából. Nem hatósági személyek.

2020. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!