Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-GTI mesterszakon (pénzügy...

ELTE-GTI mesterszakon (pénzügy) mennyire nehéz a felvételi? Főleg az írásbelire vagyok kíváncsi, a szóbelinél tudom, hogy csak motivációs beszélgetés van.

Figyelt kérdés
2020. nov. 8. 20:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve, nincs semmilyen kötelező irodalom amit megadtak, hogy tanulni kellene (Corvinuson van), valóban csak logikai feladatokra épül?
2020. nov. 8. 20:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nemsoká itt a felvételi, de én sem találtam erről semmit, elvileg logikai tesztfeladatok és szövegértelmezés. Fogalmam sincs mennyire kell ismerni szakmai dolgokat.
2020. dec. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Arról tudnál írni, hogyan zajlott? Volt-e képernyőmegosztás vagy webcam közben?
2021. febr. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Írásbelin nem volt se webcam se képernyőmegosztás. Volt egy tesztes rész, az kb. csak logikai volt, egyszerű volt szerintem. A második résznél 3 szövegből kettőt kellett választani, szövegértés volt. Bár a kérdéseknél nem az volt, hogy akkor szépen kinézed a szövegből az adott választ, hanem inkább a saját gondolataidra és háttértudásod kellett. Ezt amúgy be sem tudtam fejezni (2db. kérdés kimaradt), mert nem volt rá elég idő, gondolom az online formája végett nem adtak rá annyit... De felvettek, nem volt vészes az egész én nem tanultam rá külön.
2021. febr. 11. 10:38
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóbelin meg két tanárral beszélgettem, itt igazából csak megkérdezték hova jártam, hol dolgoztam, mit tanultam miért akarok pont ide erre a szakra járni. Itt semmi extra igazából.
2021. febr. 11. 10:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó fej vagy, köszi. :) Én vezszervre akarok menni, tudom ugyanaz a felépítés, azért mertem megkérdezni.
2021. febr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, meg lehet esetleg tudni hogy államira vagy önköltségesre vettek-e fel? :)
2022. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!