Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a jobb középiskola?

Melyik a jobb középiskola?

Figyelt kérdés
Kettő választásom van. Az egyik az egy fiú középiskola ahol csak fiúk vannak, meg egy lány középiskola van, ahol a diákok nyolcvanszázaléka lány, és oda járt a Bátyám nehezen. Szerintetek melyik a jobb választás? F

2020. nov. 9. 07:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak jobb az, ahol lányok is vannak. 😊
2020. nov. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem is az jobban tetszik, csak attól félek, hogy kiközösítenének, provokálnának, és alig lennének barátaim
2020. nov. 9. 08:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy ez gond lenne, biztos hogy találsz barátokat.
2020. nov. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
A fiú középiskola olyan, mintha papnak mennél. A másikba meg attól félsz, hogy kiközösítenek. Akkor mért nem jöhet szóba egy harmadik középiskola?
2020. dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert ez a kettő lehetőség van. Nincs más a közelben
2020. dec. 1. 23:45
 6/11 anonim ***** válasza:
És akkor kollégium mért nem jöhet szóba? Úgy sokkal több választási lehetőséged lenne.
2020. dec. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tervezek kollégiumban lakni
2020. dec. 2. 09:14
 8/11 anonim válasza:
Csak az oda járó diákok neme alapján tervezel dönteni, vagy van esetleg más szempont is? Mert szeritnem mind a kettőnek vannak előnyei és hátrányai, és én valószínűleg nem ez alapján döntenék.
2020. dec. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Annyi szempont van még, hogy a fiú évfolyamtársaim akikkel jóban vagyok, azoknak a többsége fiúsba mennek. És a lány évfolyamtásaim akikkel semmilyen kapcsolatban nem vagyok, azoknak a többsége a lányosba mennek. De a fiú középiskolába lányok nincsenek, és nem is mennek. Több szempont a diákok nemén kívül nincsen
2020. dec. 2. 10:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Mégis hogyan találjuk ki, hogy melyik a jobb, ha azt se tudjuk, hogy melyik gimikről van szó? Főleg úgy, hogy te se tudod, hogy mért választanád az egyiket, vagy a másikat. Az meg elég gyenge szempont szerintem, hogy az évfolyamodról a fiúk és a lányok hova mennek. Amikor én választottam gimit, engem egyáltalán nem érdekelt, hogy ki, hova megy, mert nem voltam rászorulva arra, hogy mások véleménye alapján döntsek.
2020. dec. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!