Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi a tandíj a xántus...

Mennyi a tandíj a xántus gimibe? Vagy milyen suli?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok mert lehet hogy oda szeretnek menni!

#tandíj #Xántus gimi #Milyen suli
2020. nov. 11. 13:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy kell egyatalan oda tandíj? Mert hallottam ezt is azt is?!
2020. nov. 17. 19:59
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Van ott tandíj. Eddig 70.000 forint volt félévente, most ezt emelték 80 ezerre, a gólyáknak már ennyit kell fizetni. Hogy miért azt nem tudjuk, mivel eddig sem kaptál semmit a pénzedért. A suli nagyon jól el van adva a nyolcadikosoknak, de ezeket nem kell elhinni, ehhez az egy dologhoz értenek :) Inkább olvasgasd a véleményeket, hogy reális képet kapj és ajánlom, hogy a saját érdekedben ne ezt az iskolát válaszd.
2020. dec. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És tényleg nem szeretik a műkörmöt és a szakadt farmert mert ezt is hallottam vkitol!! De elvileg a nyelvoktatás nagyon jó! Te hogy vagy ezzel?

Btw: Koszii!!

2020. dec. 15. 14:49
 4/7 A kérdező kommentje:
És amugy köszi a választ!!
2020. dec. 19. 10:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Ment a ✅
2020. dec. 19. 10:56
 6/7 anonim ***** válasza:

A körmökkel kapcsolatban "csak" az a szabály, hogy nem lehet hosszú. Már az is hosszúnak számított nálunk, ha 1-2 centivel túllógott az ujjbegyünkön. Amúgy nagyon sok mindent nem néznek jó szemmel és szólnak is érte: szakadt farmer, haspóló, a rövidebb szoknyák, shortok, az olyan ruhák amikből kint van a vállad, túl erős smink, extrémebb hajszínek, tetoválás, piercing. Az az iskola kérése, hogy addig ne legyen tetoválásod és piercinget amíg odajársz....

A nyelvoktatásból a célnyelv oktatás jó, de igazából semmivel sem jobb, mint máshol. A másodnyelv oktatás szinte minden tantárgyból elég gyenge.

Ha még van kérdésed, nyugodtan írj :)

2020. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2017ben érettségiztem, nekünk még 60 volt, de az alattunk járók már 70-et fizettek.


(Tudom, nem segít sokat a komment... csak érdekesség)

2021. febr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!