Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kétszer ott lehet hagyni két...

Kétszer ott lehet hagyni két különböző egyetemet első félév után INGYEN?

Figyelt kérdés

Elsőéves hallgató vagyok, de úgy érzem ez a szak nem nekem való. Van egy tárgyam, amit nagyon nem értek, igaz az első zh abból is meg lett, de úgy érzem, hogy a későbbiekben ez nem fog sikerülni, és ez eléggé elveszi a kedvem az egyetemtől, emiatt gondolkodom azon, hogy első félév után itthagyom, mert ugye akkor még ingyen meg lehet tenni.

A kérdésem az, hogyha én jövő szeptemberben felvételi eljárás keretében újra jelentkezek egy másik egyetemre, és mondjuk az a szak sem jön be, és első félév után azt is szeretném otthagyni, ezt megtehetem INGYEN, vagy vissza kell fizetnem már azt a félévet?



2020. nov. 11. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, aki kétszer hagyott abba két különböző képzést, két különböző egyetemen. Szerintem nem kellett fizetni érte. Most szaktársak vagyunk. Harmadjára találta meg az ideális képzést, amivel nincs semmi baj.


Megkérdezhetem, hogy melyik tárgyról van szó?

2020. nov. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem hozzá tenni, hogy az első félévben hagyta ott a képzéseket az ismerősöm.


#1

2020. nov. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Programozás. :/
2020. nov. 11. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért ha a szak maga érdekel, egy tárgy miatt ne hagyd ott. Vagy a szak iránt is elveszett az érdeklődésed?
2020. nov. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!