Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Tóth Árpád Gimnázium...

Debreceni Tóth Árpád Gimnáziumról vélemények?

Figyelt kérdés
Oda jelentkeznék jövőre.
2020. nov. 11. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Középiskolás éveim alatt (néhány évvel korábban) néhányszor jártam ott (az az SZTE Szent-Györgyi programjának regionális központja) amúgy Szolnoki vagyok, szóval nem hemzsegek a tapasztalatokban.

Amit én láttam, hogy hatalmas, modern és jól pénzelt gimnázium. Országos szinten az egyik legjobb középiskola, tudományos versenyeket nyernek stb.

Arra nem volt belátásom, hogy milyen a belső működés, iskolai kultúra ilyesmi, de ha bejutsz szerintem jól jársz.

2020. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

TÁG-os vagyok, én nagyon szeretem a sulit. Az előző években mindig aktív közösségi élet volt, és a diákok összetétele is jó.

Nem tudom milyen tagozatban gondolkodsz, de igazából bármelyikre is jössz, szerintem eltudod érni a céljaidat.

Ha van valamilyen kérdésed a suliról írj nyugodtan, szívesen válaszolok a kérdéseidre 😊

2020. dec. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biokém nagyon erős (sokból orvosok, gyógyszerészek stb lesznek), a mat-fiz is, ők részt vehetnek valami repülős szakkörön, meg van Arduino- és Lego-robot-szakkör is

Tanárok többsége jó fej, hatalmas, jól felszerelt a tesiterem, van uszoda, kinti és benti kondi

Az iskola közössége nagyon jó, az elsősöknek jó kis beavató programokat szerveznek

Ha van kérdésed, írj nyugodtan

Egy nagy hátránya, hogy nincs nagy füves terület, mint pl. a Kossuthban

2021. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!