Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jogász képzés tapasztalatok?

Jogász képzés tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire nagyon üt el egyik képzés a másiktól különböző egyetemeken/karokon, de gondolom az alap mindenhol ugyanaz, osztatlan jogász képzés, nyilván százféle oktatóval.

Bármilyen tapasztalatok, akár személyes akár ismerőstől/rokontól hogy mennyire élte meg nehezen az egyetemi éveket, hogyan telt ez az időszak szabadidő tekintetében, tanulmányait milyen fokon vette komolyan, ill. nagy általánosságban valóban brutálisan nehéz-e vagy sem.

Kíváncsi vagyok hiteles megélésekre, mert végzős vagyok, habozok még hogy

a jogász képzést írjam-e be elsőnek decemberben.



2020. nov. 12. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:
33%
Csak akkor éri meg jogot tanulnod, ha van a családodban már egy kitaposott út, ügyvédi iroda ahova csatlakozni tudsz. Máskülönben csak éhbérért fogsz kapaszkodni hosszú évekig és kevés az esély, hogy előrébb jutsz. Nagyon túlreklámozzák ezt a jogi irányt, évek óta csak futószalagon gyártják a hallgatókat, de munkahely meg lehetőségek az nincs. Ráadásul joggal még külföldre se lehet menni... szerintem szívás, én a helyedben nem választanám.
2020. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!