Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez nem értem, az általános...

Ez nem értem, az általános iskolások miért járhatnak továbbra is az alapfokú művészeti iskolákba?

Figyelt kérdés

Igen tudom a kormány ezt a rendeletet hozta, de például ebből miért kell kizárni egy középiskolást? Mi egész nap otthon ülünk, tanulunk és ennyi. Nem járhatok táncolni, mert az alapfokú művészeti iskolákat csak 14 év alatt lehet látogatni... de pont hogy ők egész nap iskolában vannak, keverednek egymással a menzán és a mosdóban... miért a középiskolás jelenti itt a veszélyt?

Erre valaki adhatna egy normális magyarázatot, mert nem értem. És nem csak a táncolás, hanem a hangszeres órák és a szolfézs meg minden más is ugyanígy van.


2020. nov. 12. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert a 14 alatti úgyis keveredik a suli miatt, neki már mindegy.

Te meg ne fertőzz/ne kapd el.

2020. nov. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elnézést, elírtam a címben *ezt

De akkor csak iskolán belül keverednek. De szolfézsra és táncolni sok iskolából járnak a gyerekek... nyilván a lényeg, hogy ne kapják el sokan a vírust, de ezek a korosztályok a legtöbb esetben nem is egy csoportba tartoznak pont az életkoruk miatt...

2020. nov. 12. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!