Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szünetig már nem megyünk...

Szünetig már nem megyünk suliba ugye? Középsulisok...

Figyelt kérdés
Most néztem, 18án kezdődik a szünet, de a dgitoktatásnak "elviekben" hamarabb lesz vége.
2020. nov. 18. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hivatalosan a 30 nap hamarabb lejár, felesleges lenne egy hétre mindenkit berángatni.

Én azt mondanám hogy valószínűleg nem lesz suli, de az intézkedések kb sosem az észszerűségükről voltak híresek.

2020. nov. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen ezért furcsállom én is, hogy miért épp 30 nap, amikor az az egy hét már semmit se számít.

ugyanúgy vannak óráink így is, most is szünet van épp, ugyanúgy hallgatjuk a tanárt...

2020. nov. 18. 10:31
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
2020. nov. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Elég fura, hogy majd egy hónappal a lejárat előtt már döntenek a hosszabbításról, ráadásul ilyen hosszú távra. Nem jellemző.
2020. nov. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Most azt néztem, hogy erről még máshol nem találni infót.


Viszont ha belegondolsz pont mire megint menni kellene addigra kezdene csak el látszani a korlátozások eredménye mert ugye 2 hét kell minimum, hogy csökkenjenek a számok.

2020. nov. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az is fura, hogy a kormány korona oldala se ír semmit. Ilyen lépéseket meg mindig élőben jelent be a főnök.
2020. nov. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Csak hát a hvg mégse egy kamu oldal..
2020. nov. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7: ja nem? nem tudtam :D


amúgy meg most írták, hogy elnézést a tévedésért, csak a veszélyhelyzeti státuszt hosszabbították

2020. nov. 18. 12:18
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem egészen igaz. Az új rendelet szövege egy óriási katyvasz.


Meghosszabbítja egy rendelet hatályát, amit hatályon kívül helyez???


A Kormány


b) a veszélyhelyzet idején alkalmazandó további védelmi intézkedésekről szóló 479/2020. (XI. 3.) Korm. rendelet


...


hatályát a koronavírus-világjárvány második hulláma elleni védekezésről szóló 2020. évi CIX. törvény hatályvesztéséig meghosszabbítja.


Hatályát veszti


b) a veszélyhelyzet idején alkalmazandó további védelmi intézkedésekről szóló 479/2020. (XI. 3.) Korm. rendelet



MI VAAAN??

2020. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az van hogy a nagy NER-társak elb****ták mert a dakota főnöki összevissza pofázik így most megy a magyarázkodás meg a szerecsenmostatás
2020. nov. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!