Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Teleki...

Mi a véleményetek a Teleki Blanka BGSZC Közgazdasági Szakgimnáziumról?

Figyelt kérdés

Szeretnék oda jelentkezni 9.évfolyamra. Leginkább az érdekelne, hogy kb. hány pontos felvételit kéne írjak? (átlagom 4,5)

Meg persze ha van, az iskolával kapcsolatos tapasztalatok is érdekelnek (közösség, tanítás, programok stb.) Köszi előre is!



2020. nov. 18. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem oda járok, de tavaly oda is jelentkeztem gazdálkodás és menedzsmentre.

5-8. osztályban az átlagom a főtantárgyakból 3,8 volt. A matekom 29, a magyarom pedig 37 lett, így voltam 80. az ideiglenes ranglistán. Ahogy elnézem a beiskolázási adatokat, ( [link] simán felvettek volna, talán még akkor is, ha csak 150. lettem volna.

Nyílt napon nem voltam, így mást nem tudok mondani, de úgy hallottam, hogy nem valami erős iskola. Remélem azért valamennyit segítettem.

2020. dec. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Most már talán jó lesz a link.

2020. dec. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsit sokáig tölt, de csak ki kell várni. Ráadásul itt az összes BGSZC-s iskolának az adatai fent vannak.
2020. dec. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jéééé, most nézem, vééééééégre feltették a tavalyi évi beiskolázási adatokat is! Ezazzzzz!
2020. dec. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mármint a mostanit, 2020/21. :D
2020. dec. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mostmar tenyleg jo, koszonomm!
2020. dec. 12. 08:25
 7/7 anonim válasza:
Szia! Én jelenleg ide járok, 12-es vagyok. Vannak olyan szakmai tanárok akik nagyon jól tanítanak, de vannak rosszabbak is. Vezetőség sajnos nem annyira jó, sűrűn van tanárváltás is. Környezet okés, diák élet jó. Összességében én örülök, hogy ide jelentkeztem:)
2020. dec. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!