Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen budapesti egyetemen...

Milyen budapesti egyetemen vannak alacsonyabb ponthatárok állami szakokra?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan egyetemre menni lehetőleg Budapesten, ahol államira felvennének 360 ponttal. Mindegy mit kell tanulni, igazából sok minden érdekel és mellette folyamatosan más képzéseket végzek el, így ez csak azért jönne szóba, hogy megadjam magamnak a lehetőséget.

2020. nov. 20. 02:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet jó tanácsot adni úgy, hogy "sok minden érdekel". Egyáltalán humán vagy reál szak érdekelne? Kicsit határold le a területet: [link]
2020. nov. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elsőnek van igaza, így azért nehéz. Egyébként ha úgy vagy vele, hogy amiatt mész egyetemre, mert ez az elvárt, meg a többiek is mennek, én azt mondom, hogy nem kell mindenkinek egyetemre mennie. És az attól még nem jelenti azt, hogy te kevesebb vagy butább vagy!

De ha nem ez áll e mögött, akkor nézegesd a felvit valóban, ott megtalálsz mindent. Amiről tudom, hogy fixen 360 alatt van, az a tanári pl., én jártam tanárira, bár már nem oda járok. De fixen felvesznek

2020. nov. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pl. szociális munkás szak.
2020. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egészségügyi szakok, mint pl ápoló, szülésznő
2020. nov. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat:)

Igazából ez csak ötletgyűjtés lenne, mert nem nagyon tudom, hogy merre tovább és így utanájárnék a lehetőségeknek, és tényleg csak oda jelentkeznék, ami igazán érdekel.

2020. nov. 28. 08:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!