Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Miskolcon lévő...

Milyen a Miskolcon lévő berzeviczy gergely szakgimnázium? Leginkább a közgász része érdekelne

Figyelt kérdés

2020. nov. 20. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Mióta van kis csíra Berzeviczyk-ben közgáz ?

Tanulj már leírni egy magyar nemes nevét te szerencsétlen !

2020. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
😂😂Bagoly mondja verébnek. Amúgy igazad van azt meg kell hagyni😂✌️
2020. nov. 21. 09:34
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Hányszor teszed még ki ezt a redvás kérdést? Menj be oda és kérdezősködj személyesen
2020. nov. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, gondolkodtam ezen, hogy probléma e ha túl "sok" kérdést rakok ki ezzel kapcsolatosan, de úgy gondoltam, hogy nem lesz probléma, mert ha valaki nem tud segíteni akkor nem segít, de ha valaki tud akkor az csak jó. Meg egyáltalán problémának tartod ha valaki kérdezősködök? 😂Egyebként élőben is kérdezősködök, de sokszor hiába, mert nem nagyon tudnak segíteni, viszont ezen az oldalon sokat vannak, ergo itt több rá az esély, hogy tudnak segíteni. De hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem tudom, hogy hányszor rakom még ki, szerintem egyszer sem, de ki tudja🤔✌️
2020. nov. 21. 10:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!