Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a kormány nem változtat...

Ha a kormány nem változtat semmin akkor dec 14-én hétfőn reggel 8kor suli? Ld korlátozó intézkedések érvényessége

Figyelt kérdés

A veszélyhelyzet ugyan meghosszabbodott feb 8-ig, de a korlátozó intézkedések időbeli hatálya bizony dec 11-én 23.59kor lejár.


Tehát ha a kormány nem hoz addig újabb intézkedéseket, akkor dec 14-én hétfőn reggel 8kor kinyitnak a (közép)sulik?


2020. nov. 21. 08:45
 1/10 A kérdező kommentje:
És aztán dec 18-án pénteken meg újra bezárnak mert jön a kettő és fél hetes téli szünet?
2020. nov. 21. 08:51
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem változtat akkor igen, viszont még messze van a december tizenegyedike, hogy vége legyen a korlátozásoknak. Bármikor bejelenthetik, hogy mit terveznek a továbbiakban, ez lehet holnap is vagy december tizedike. Viszont nagyobb a valószínűsége, hogy a korlátozások vége előtt jelentik be az nap vagy egy pár nappal korábban.
2020. nov. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lènyegében igen, de ha belegondolsz, 14.-e után 1 hét van a téli szünetig. Most minden közepiskolás otthon. 1 hétre berendelni mindenkit, majd újra 2 hét téli szünet.

Logikátlan lenne arra az egy hétre berendelni mindenkit.

2020. nov. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
summa summarum, azért nagyon ne készüljek suliba dec 14-18. között?
2020. nov. 21. 08:56
 5/10 anonim ***** válasza:

És pont inkább újabb szigorításokat lehet hallani, hogy jövő héten bejelentenek többet.

Ha így lesz, az 99,9% hogy idén már nem lesz suli a középszinten.

2020. nov. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Logikátlan lenne arra az egy hétre berendelni mindenkit."



Miért a kormány csinált már ennél sokkal durvábbat is már elfelejtettük?


Márc 16-május legvége között 2,5 hónapos teljes országos sulizár volt (nem úgy mint most.... mert még az általánosok is zárva voltak...) majd jún 1-el kinyitottak mindent kettő hetecskére, hogy aztán jún 15-el két héttel később újra bezárjanak mindent újabb 2,5 hónapra a nyári szünetre.

Megtörtént.


Ettől a kormánytól ezek után mit lehet várni?

2020. nov. 21. 08:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Tény és való, hogy a kormány járvány kezelesében, főleg az őszi hullámban, nincs semmi logika és következetesség, kapkodnak és próbálnak úgy tenni, mintha tennének valamit.


De, az eredeti kérdésedre a válasz, hogy ha lejár a 30 nap, akkor igen suliba kell menni.


Viszont, a mostani intézkedések addig érvenybe maradnak, ameddig látvanyosan nem javulnak a számok.

Nagyon nem ezt mutatják a mostani görbék, tehát én még egy egész januári zárva tartást se zárnék ki.

2020. nov. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
December 12-én reggel 8-kor suli. Le kell dolgozni 24-ét.
2020. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Közoktatásban nem munkanap a dec 24 mert dec 19től téli szünet így ledolgozni sincs mit


nem csak proli gyári melósok vannak

2020. nov. 21. 15:41
 10/10 anonim ***** válasza:
De attól még ledolgoztatják. Vagy változott a rendszer, és most már nem?
2020. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!