Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire kell a matek általába...

Mennyire kell a matek általában munka során egy közgazdásznak?

Figyelt kérdés
Pénzügy és számviteles vagyok egy nehezebb egyetemen. Szeretem a matekot de néha úgy érzem, hogy ez fullra nem fog kelleni később. Mármint nem az egész matek, hanem abból egy csomó dolog. Nem akarok most példázni. Elsősorban az analízisre gondolok. Ennek mennyire veszi hasznát valaki a munka világában? Én nézem be a dolgot?

2020. nov. 23. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

ne aggódj, egy része tényleg nem fog kelleni, nekünk is mondta a tanár, mikor kérdeztük, hogy ez csak a mérnököknek kell

nekik viszont nyilván külön volt a matek, nem együtt tanultuk, szóval kérdéses, hogy miért is az anyag része

ez inkább olyan, hogy képes vagy-e megtanulni, de vizsga után akár el is felejtheted

2020. nov. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mérnök vagyok, a nagy része a mérnököknek sem kell... De nyilván nagyobb részünknek igen, mint számvitelen.
2020. nov. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semennyire. Deriválás, integrálás, mátrixok... Azóta sem hallottam róluk.
2020. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!