Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes mentálhigiénés mester...

Érdemes mentálhigiénés mester képzés után szakirányú mediációs képzést elvégezni?

Figyelt kérdés
mindkettő fizetős a mentálhigiénés képzés 4féléves, 1félév 700 ezer ft, a mediációs 2 féléves összesen 300 ezer ft.

#egyetem, mester, szakirányú, mentál, mediáció,
2020. nov. 26. 14:39
 1/5 A kérdező kommentje:
* mentálhigiénés összesen 1.200 ezer ft- elírtam a kérdésben
2020. nov. 26. 14:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a célod? Miben szeretnél dolgozni?
2020. nov. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Idős otthonban szeretnék mentálhigiénés, foglalkoztató lenni. ÚGy gondolom, hogy a mediációs képzéssel kiegészíteném kicsit. Meg önfejlesztés végett is érdekelne a szakirányú mediációs képzés.
2020. nov. 26. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Mediáció helyett én inkább a tranzakcióanalízist ajánlom.
2020. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dittte válasza:
A célodhoz már elegendő a meglévő végzettség is. Nézd meg az 1/2000.SZCSM rendeletet es az 1998.evi szoc.tv-t. Azok részletesen leírják,hogy mely munkakörök milyen végezttséggel tölthetők be. :-)
2021. jan. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!