Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kereskedelem és marketing...

Kereskedelem és marketing szak. Mennyire nehéz szak? Matek ha van, akkor nehéz e? Elhelyezkedési lehetőségek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jövőre megyek továbbtanulni, és 2 szakon gondolkoztam eddig. kereskedelem és marketing, és az emberi erőforrás szak. Melyik a nehezebb? Kereskedelem és marketing szakon találkozhatok e matekkal, ha igen, mennyire nehéz? (4es vagyok matekból, ha ez számít.)

BKFen nézegettem ezeket a szakokat. BGFre nem szeretnék menni, ahogy hallottam pár embertől elég húzós suli.

Válaszaitokat előre is köszönöm. :)


2010. aug. 11. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a ker.marketing és az eer. egy szinten van. Én mindkettőt tanultam és mindkettőből 4-5 voltam. A matekról annyit, hogy ker.marketingen lesz közgazdaságtan és egyéb ilyen fincsi tárgyak.
2010. aug. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm szépen. :) És emberi erőforráson nincsenek ilyen "finom tantárgyak" ? =D
2010. aug. 12. 11:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Szociológia, politológia, jog, pszichológia, és itt is közgé!


Szivesen! =o)

2010. aug. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!