Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyik a lehetséges iskolák...

Az egyik a lehetséges iskolák közül (középsuli) ahova felvételizni akarok előírja hogy tornadresszt kell hordani tesiórán. Ki lehet ezt küszöbölni valahogy?

Figyelt kérdés
A combjaim összeérnek, és nem bírok megmaradni 2 percnél tovább fürdőruhában a parton se, mert annyira kidörzsölik a combjaim egymást, szoknyában se tudok lenni sokáig, s ugyanígy van ez a combomnál lyukasodó nadrágjaimmal is. Ha ebbe az iskolába mennék muszáj lenne azt hordanom, volt már valaki ilyen helyzetben? Nem nagyon akarom :S. Pedig szeretem a tesi órát.
2010. aug. 11. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Igen, FOGYJ LE!
2010. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aki erre jár, írjon választ. Köszi.
2010. aug. 11. 14:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz muszáj azt hordanod szerintem. Elég érdekes középiskolában dressz... :S De szerintem biztos, hogy nem fog kelleni. Mikor középiskolába jártam a mi tesi tanárunknak is voltak ilyen hóbortjai...de senki nem vette fel, így letett róla. Vegyél egy rövidnadrágot pólóval...tökéletesen megteszi.
2010. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Középiskolában dressz?Ki az igazgató,vagy ki várja el ezt?

Megírnád,hogy mi az oldaluk címe??


Szerintem mondd meg a tesitanárnak majd,hogy mi a helyzet..és hogy neked ez így rossz..stb.

Ha nő lesz,akkor tuti megért:D:D

2010. aug. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sehol nincs ilyen, hogy kötelező! TÖRVÉNY van rá, hogy nem írhatják elő, hogy ki, hogyan öltözik és, hogy alakítja a megjelenését! Ez a tornacucokra is vonatkozik. Abban tornázol amiben akarsz!
2011. febr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig van sajnos olyan suli ahova kötelező, nálunk kis egyes jár érte ha nincs rajtunk, de jó fej a tanár így vehetünk rá pólót meg nadrágot is.
2011. okt. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!